| TraficantDePufuletzi a întrebat:

Ce exercitii ar trebui sa fac ca sa imi vina corpul in V ..Mai explicit - Pieptul si umerii mai latii si salele mai mai mici. Acum arat cat de cat bine la corp ..am patratele ..umeri..dar vreau sa ma latesc in umeri si sa scad din sale. Pls Dau Funda!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Myyy3 a răspuns:

Lucreaza bine spatele la halctolometru si umerii.Nu sunt exercitii speciale. Abdomenul il faci cu patratele si va scadea din volum si partea de sus, spatele superior,``salele`` cul le spui tu vor creste ca vei pune muschi pe zona aceea!

2 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Sale?
Ce sunt alea?

| Myyy3 a răspuns:

`` sale `` cu ``s`` de de la sarpe