| F1Ve99 a întrebat:

Salut TPU
Ce exercitii trebuie sa evit la sala sau acasa ca sa nu ma latesc in spate,adica sa nu ajung ca o matahala din aia... vreau sa-mi lucrez doar bratele,pieptul,abdomenul si picioarele, dar fara sa ma latesc in spate ptr ca arata urat
Funda

4 răspunsuri:
| Moonlight15 a răspuns:

Ori intrebarea este pusa la misto, ori esti putin idiot, scuze ca iti spun. Spatele ala lat, e cel mai frumos lucru pe care un barbat poate sa il aiba. Crede-ma, multi au 43 in brat, dar cati au spate in V? Nu exista exercitii care sa nu iti lateasca spatele...

| LimonadaBaa a răspuns (pentru Moonlight15):

El crede ca daca face spate devine cat un Mr Olimpialaughing

| Moonlight15 a răspuns (pentru LimonadaBaa):

El e tipul de om care in mintea lui spune ca daca foloseste creatina numai este natural. laughing

| alin100 a răspuns:

Multi isi doresc un spate frumos si lat. Spatele este cea mai importanta grupa musculara, si te face sa arati musculos, deci antreneaza-ti spatele.