| Polinco a întrebat:

Ce imi sugerati sa fac? Sa slabesc si apoi sa adaug masa musculara? As vrea sa am un procent mic de grasime pentru a se vedea mai bine formele!

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Baga proteine, usor cu carbohidratii si ai sa slabesti si faci si masa musculara.

| aXy99 a răspuns (pentru Sn4k3):

Ai nevoie de carbohidrati pentru a pune masa muscularawinking

| aXy99 a răspuns:

Daca esti gras, slabeste! Oricum vei pune ceva masa musculara la inceput, chiar si in deficit caloric. Daca ai intre 10-20% grasime corporala, pune-te pe mancat bine. Surplus caloric si proteic (dar daca te ingrasi usor nu exagera, mananca sanatos) si vei creste bine in masa musculara.