| 1234wow a întrebat:

Am o problema. Sunt destul de dezvoltat. 1, 77 m inaltime. Greutate 76 kg, fara grasime corporala si am si masa musculara mare. Am 15 ani. Abia impliniti. Dar problema mea este urmatoarea, PENISUL, are lungimea de 12cm si circumferinta de 13cm. Este o fata care vrea sa aiba relatii sexuale cu mine, dar ma gandesc ca va rade de mine daca imi va vedea penisul. sad va rog putin ajutor, sugerati-mi niste pozitii sexuale pentru un penis mic. Si inca ceva, de ce penisul nu este la fel de dezvotat ca si restul corpului?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu-ti face probleme, penisul este numai bun de facut sex.

| MistretulPufos a răspuns:

Nu are nici o legatura cu restul corpului, apropo, tu ce mananci? vreau si eu sa iau in greutate

| Rafaela_Ghituica_1992 a răspuns:

Deci daca tipa te iubeste nu prea cred ca o sa ii pese cat de mare o ai tu sincer acuma... dupa ai penisul asa mic tocmai pentru ca ai o masa musculara mai mare vrei peni mare du-te la alergat sau la sala si fa picioare in fine daca tipa nu are sentimente pentru tine eu zic sa nu o faci cu ea pentru ca tipele de obicei apreciaza mai mult unu virgin decat unu curvar care si.a tras.o cu toate bafta