| Lucaaragiale23 a întrebat:

Salut TPU.
Ce ziceți de programul meu de antrenament că și dieta și antrenament?
Cam in cat timp voi ajunge la 70kg?
Precizez că am 15 ani.
E prea exagerat antrenamentul?
Despre dieta ce ziceți? Având în vedere datele mele.
Ce ați înlocui sau baga sau scoate din antrenament și dieta?
Daca nu știi ce înseamnă unele exerciții puneți caută pe google.
In cat timp vor apărea modificări la corp?
Precizez 6 luni Bulk 4 cutt
Recomandați voi alt program de antrenament dar tot calisthenics.
E ok sa fac pauza 1 sapt între ziua de spate, și celelalte se pierede masa musculară
Dațiva cu parearea
https://docs.google.com/......gb7UA/edit

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu spui cate kg ai acum.

| Lucaaragiale23 explică (pentru darrio2007):

| darrio2007 a răspuns (pentru Lucaaragiale23):

Stai bine la varsta ta. De ce ai vrea sa te ingrasi?

| Lucaaragiale23 explică (pentru darrio2007):

Doamne câți ani aveti de aveți mentalitatea asta?
Nu vreau să mă îngraș vreau sa pun masa musculară.
E ceva greșit la dieta mea de ai precizat că de ce as vrea să mă îngraș?
Eu am cerut doar răspunsul la niste întrebări și ceva păreri, doar atât...

| Cosmin86 a răspuns:

1. Nu pot sa vad acel document. acces refuzat.
2. Cam mult 4 luni cutt... 2 luni cutting ar trebui sa suficient.

| Lucaaragiale23 explică (pentru Cosmin86):

Mai intra pe el sa îmi trimită mie pe email sa îți dau voie sa te uiti

| robert433 a răspuns:

Salut, trebuie sa îmi aprobi cererea sa îți vad programul

| robert433 a răspuns:

Eu zic ca e un program ok, eu unul nu prea fac exerciții pentru abdomen, și nu cred ca este necesar sa ii aloci o zi acestei grupe. O săptămână de pauza nu te face sa pierzi masa, din contra ai nevoie de odihna sa crești în masa