| foxAKA47 a întrebat:

cine are Revoflex Xtreme si poate sa imi spuna daca e atat de bun pe cat arata la tv, Pentru bicepsi tricepsi pentru spate pentru abdomen...mi se pare prea prea de tot as vrea sa aflu de la cineva care il foloseste, aici prezinta https://www.youtube.com/watch?v=f2O0DqLfpmw

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Fii atent aici. NU EXISTA PRAFURI MAGICE. si prin praf ma refer si la pastile, sucuri, etc. ala e un rahat cu niste creatina si oxid nitric, pentru cei neinitiati pare magie (cum de altfel este si herbalife pentru aia ce vor sa slabeasca). nici macar steroizii nu fac minuni fara o alimentatie bine batuta in cuie. si mai puternic de steroizi nu exista. deci daca iei asa ceva (sa zicem) si nu mananci cat trebuie (si cand trebuie) nu faci nimic. revenind la prostia asta. daca vrei sa iei ceva ce contine creatina si/sau oxid nitric poti incerca ceva de la firme consacrate precum BSN, ON, Dymatize. cu cat este un produs mai des la TV cu atat este mai prost. ai vazut vreo reclama de la firmele mentionate de mine?

| JohnnyBi a răspuns:

Ooops. am confundat cu alta tampenie laughing. nu m-am uitat la video si am crezut ca e porcaria aia de supliment.

dar raspunsul in mare este acelasi. 1 coarda cu 2 manere? iei de la decathlon la 30 de lei acelasi lucru. si rezistenta pe care o da este prea mica sa faci ceva cu ea (cat crezi ca echivaleaza? cu o gantera de 2 kg? nici aia)