| Alex66 a întrebat:

Spuneti-mi va rog un plan de antrenament care sa-l fac(pentru pectorali) acasa.....gen flotari cate serii a care repetari?big grin FUNDA

Răspuns Câştigător
| MauiStatue a răspuns:

Aici ai mai multe clipuri pentru ce vrei tu.
http://www.youtube.com/......kshortcuts

8 răspunsuri:
| naf29 a răspuns:

Aici gasesti exercitiile. http://antrenorpersonal.wordpress.com/2012/04/26/ce-poti-face-si-fara-sala/ Pt flotari poti face in serie de 4-5 cu 10-15 repetari, Sau 4-5 serii, pana la epuizare. Mult succes.

| Alex66 explică:

Chestia e ca am fost la sala 4 luni si acum fac o pauza de 3 luni (nici diferite cauza)..si vreau sa ma mentinbig grin

| Alex66 explică:

Dap multumesc frumos.

| Biiiby a răspuns:

Dimineata fa 2 sau 3 serii(cate poti) a 10 flotari>>dupa sa 2 serii de flotari la banca sau pat depinde....si seara repetibig grin

| Alex66 explică (pentru Biiiby):

Cum adica la banca sau pat..cu picioarele pe pat? sau cu mana?

| Alex66 explică (pentru Biiiby):

Cum adica la banca? cu picioarele mai sus ca corpul? sau cu mainile pe banca?

| Biiiby a răspuns:

Cu mainile pe pat si cu piciorele josbig grin

| iulian18 a răspuns:

Fa dimineata si seara cate poti u sa faci(ex 20) cate 3 serii si cu doua mai putine la fiecare serie (prima serie 20, a doua 18) cred ca ai inteles ideea