| RaulGonzzalles a întrebat:

big grin mi-am facut un program de flotari care le fac in fiecare seara gen 120 de flotari cu priza larga pentru piept 60 de flotari cu priza apropiata in pumni si 60 de flotari cu priza apropiata in dosul palmei voi ce ziceti e bun pentru piept si brat?

9 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Vei lucra pieptul si tricepsii, dar sa nu te astepti sa pui masa musculara, ci doar rezistenta, nu forta si poate ceva definire, de altfel nu ai precizat despre alimentatia ta.

| RaulGonzzalles explică (pentru CrazyTeenager):

Mananc 3-4 mese pe zi si dupa ce gat exercitile beau 1 litru sau mai putin laptebig grin

| CrazyTeenager a răspuns (pentru RaulGonzzalles):

Foarte bine, dar somnul?

| darrio2007 a răspuns:

Cred ca mai mult vrei sa te lauzi cu numarul de flotari pe care le faci.Da, este bine.Cu timpul ai sa faci si mai multe.

| RaulGonzzalles explică (pentru darrio2007):

Nu vreau sa ma laudbig grin vreau doar sa vad si parerile altorabig grin

| darrio2007 a răspuns (pentru RaulGonzzalles):

Ok.Da-i inainte.

| dede11112 a răspuns:

Stai ca trebuie sa intre Cosim86 si te ia el acum cu un raspuns complet laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru dede11112):

La ce sa dau raspuns, incerc sa dau raspunsuri la antrenament serioase, nu la aberatii. Cu antrenamentul ala doar o sa se supra-antreneze si o sa faca rezistenta ( ce i s-a zis deja ) si cam atat. Muschi in niciun caz.

| Pauluk a răspuns:

Buna!
Cu acest program iti vei antrena rezistenta si vei face o definiere a muschilor.Sai da vei pune PUTINA masa musculara! Continua tot asa!
Bye!