| ArpasanuLucian a întrebat:

Daca ma apuc de durizare, in cat timp se intaresc oasele/muschii?
Niste metode sau tutoriale pentru intarirea oaselor?
Multumesc!

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Pentru ce vrei tu nu exista exercitii. Se numeste zer si acela si calciu si vitaminele intaresc oasele. Muschii ca sa i intaresti asa se numeste densitate. Pentru asa ceva trebuie sa mergi la sala si sa iei proteine.
Intra pe youtube si cauta canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist roman explica tot ce vrei sa stii pana in cel mai mic detaliu. Si are si niste antrenamente foarte smechere