| efimash a întrebat:

daca sunt ectomorf in cit timp pot adauga mase musculara daca fac tractiuni la bara, flotari, ridicarea trunchiului exerctii acasa si fac destul de mult dar numai de 3 ori pe saptamana, si somn-7-8 ore!
FUNDA plus VOT

1 răspuns:
| klau95 a răspuns:

Salut! Depinde ce progrese faci dar normal ar fi sa te schimbi in cateva luni. dar aica depinde si ce mananci.Mancarea variaza in functie de cate kg ai si iti da rezultate daca esti slab cu doar 30 g prot. dar daca ai mai mult de 60 kg iti trebuiesc mai multe. Uite aica alimente -> http://calorii.oneden.com/