| efimash a întrebat:

daca sunt ectomorf in cit timp pot adauga mase musculara daca fac tractiuni la bara, flotari, ridicarea trunchiului exerctii acasa si fac destul de mult dar numai de 3 ori pe saptamana, si somn-7-8 ore!

FUNDA plus VOT!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu la Dragoste si sex.

| Hash001 a răspuns:

Faci pana iti obosesti muschiul.

| Cretzu_CreTzu_1991 a răspuns:

Mergi la sala daca vrei rezultate vizibile intr-un timp mai scurt si mergi de cel putin 4 ori pe saptamana sa poti antrena toate grupelehappy
daca vrei un orar ceva te pot ajuta dai un mesaj.