| vampir004 a întrebat:

daca timp de o luna mananc 1000 de calorii in fiecare zi si fac in fiecare cate 50 de flotari, cu cate kg m-as putea ingrasa?

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu mananc peste 1000 calorii si eu vreau sa slabesc, tu ai nevoie de macar 3000, in functie de varsta, kg si inaltime. Iar daca faci doar flotari evident o sa cresti doar la brate...

| Cosmin86 a răspuns:

1000 calorii? cred ca vreo sa spui 3000.

Cu 1000 de calorii slabesti o gramada

| lpavel a răspuns:

Depinde cati ani ai, cate kg ai!
O persoana normala de 70-75kg cu 1000 de cal. doar ca nu moare de foame dar sa mai si ingrase?

| manumyman a răspuns:

Daca faci asa, slabesti..depinde si de metabolism
ai nevoie de minim 3000 calorii, multe proteine si carbohidrati compusi
si flotarile nu-s de ajuns, fa si tractiuni, ridicari de picioare, etc...

| oana44m a răspuns:

Poate 1000 de calorii peste cele 2000 de care ai nevoie daca vrei sa pui ceva pe tine. flotarile nu cred ca o sa faca vreo diferenta, iti trebuie mai mult de atat daca vrei sa pui masa musculara.