| patria a întrebat:

dati-mi si mie va rog un program pentru sala, si ce exercitii sa fac pentru forta si viteza mai mare.Fac antrenament la sac, si vreau sa imi dezvolt abilitatea de a lovi mai tare si cu viteza,
La aceasta intrebare as dori sa raspunda si Cosmin86 happy

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Vezi asta :
http://www.netvideo.ro/view.php?cat=29&id=226

E un antrenament foarte bun pentru ce vrei tu, chiar daca e vechi.

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Vaaaai, te duci la sala sa dai cu pumnul. nicio diferenta fata de o un cal care da cu copita. vrei sa dai cu pumnul mai bine, ai gresit sportul. ii zice box, k1, kickboxing sau un sport care se bazeaza pe dat si luat bataie. sala e doar pentru estetic, eventual forta. vezi tu, toti mr olympia nu concureaza la MMA, ci se arata pe o scena cat de mari si definiti sunt. daca vrei forta in pumn du-te la un sport ce antreneaza special acea miscare.

ps. a nu se intelege ca la sala nu faci forta. nu e ce cauti tu in mod special

| doarpentruintrebari129 a răspuns:

Pentru forta o zi tragi de fiare si faci haltere dupa care o zi stai si urmatoarea zi iar faci: luni faci, marti stai, miercuri faci, joi stai si tot asa pentru o luna doua sau trei

| Cosmin86 a răspuns (pentru doarpentruintrebari129):

Forta se face in ANI DE ZILE si tu vrei "o luna, doua, trei"...

aiurea