| alexje37 a întrebat:

De 6 luni nu am mai facut sport si m-am ingrasat in acest timp.Am pus ceva decat m-am lasat.Eu sunt portar la o echipa de fotbal si am revenit de 2 zile in echipa dupa aceasta pauza luga, iar marti am un meci important in care eu o sa contez foarte mult.Nu mai sunt in forma cum eram inainte.Kilograme nu am foarte multe, am 76 Kg, 185 de centimetri si 18 ani.In schimb, am pus multa grasime pe picioare si fund.Cum as putea sa slabesc in aceasta zona in urmatoarele 4 zile.Stiu ca este dificil, dar as vrea macar putin sa reusesc.

4 răspunsuri:
| MadalinNou a răspuns:

E imposibil. sa slabesti in aceste zile si chiar daca ai reusi te-ai imbolnavii, in fine eu iti recomand urmatoarele exercitii:https://www.youtube.com/watch?v=WIYDvX3BBfM nu vei slabi in aceste zile dar iti garantez ca daca mananci regulat si sanatos, chiar si in aceste zile o sa fii mai in forma ca niciodata apropo acele exercitii le face dimineata tragi cat poti dupa fotbal sa reusesti sa revii in forma O SA CASTIGI! stai calm Salut!

| alexje37 explică (pentru MadalinNou):

Chiar nu ai si alte metode in care sa reusec? Asta e cel mai important meci!

| MadalinNou a răspuns (pentru alexje37):

Nu doar sa alergi si sa tragi tare nu ai cum sa slabesti asa mai ales ca pe picioare grasimea se duce greu dar ti-am zis stai calm nu o sa te incurce asta daca esti atent... si te mentii in forma

| alexje37 explică (pentru MadalinNou):

Da,dar o sa ma misc greu!