| Master151 a întrebat:

De ceva vreme m-am apucat sa imi lucrez abdomenul! Adica vreau sa am patratele mai pe scurt! imi puteti recomanda o dieta pe care o pot urma pentru a avea patratele. Mentionez ca am 16 ani, 1, 70 inaltimea si 58 kg. Urmez aceste exercitii de aici pentru abdomen https://www.youtube.com/watch?v=jyQXQbFH3P0. Va rog sa imi spuneti o dieta de urmat si daca sunt bune exercitiile pe care le fac.

Răspuns Câştigător
| leo444 a răspuns:

Exercitiile alea le-am facut si eu, daca vrei sa ti se cunoasca patratelele incearca sa nu mananci foarte gras sau mult farestete de sucuri si nu manca in exces dulciuri sau cipsuri ( eu asa am facut si la mine a mers )

| Master151 explică (pentru leo444):

Deci pot continua cu acele exercitii?

| leo444 a răspuns (pentru Master151):

Da