| EddyHighschoollife a întrebat:

Dupa cat timp as putea incepe perioada de definire, din moment ce am 75 de kg, 1.81, am putina burta, putina, si fac sala de 1 luna. Imi puteti spune? Cel mai bun raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Pai si acum in ce perioada esti? laughing Ori faci definire, ori faci volum, ori merge asa aiurea, ca de mentinere la tine nu se pune problema.

| ShisuiUCH a răspuns:

Ar trebui sa iti faci un program cu 5-6 mese pe zi, acest lucru te ajuta sa cresti in masa musculara. 3-4 luni ar trebui s-a faci masa, dupa aceasta perioada ai putea baga si o luna de definire. La 1, 81 sa ai 75 kg nu cred ca esti prea masiv pentru a face definire