| shacoAP a întrebat:

Am 17 ani, 1.81 m inaltime si aproximativ 65 kg dar sunt cam slab, gen nu am bratele subtirele si la corp sunt chiar slabut, am putina burta si atat insa piept deloc Mi ati putea recomanda niste exercitii si/sau o alimentatie care sa ma ajute sa pot pune ceva pe mine? P.S. Nu imi spuneti sa merg la sala si etc ca ai mei nu vor sa mi dea bani pentru asta

Răspuns Câştigător
| CristianM22 a răspuns:

Ok, deci, tu ar trebui sa mananci mult, dar cu volum scazut.
-mananca multe alune, migdale, seminte in general, au multe calorii si proteine si au volum mic
- Bea cel putin 2l pe zi, CEL PUTIN.
-mananca paine si paste - au multi carbohitrati si pui usor kilograme
- Mananca piept de pui si oua fierte, au proteine
-mananca orez
- mananca muult, foarte mult, sa fii mereu satul.
- daca vrei sa iti formezi pieptul si sa fii mai in forta, fa multe flotari, multe, si incearca si cu picioarele pe masa si cu mainile pe podea(flotari pe plan inclinat)

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

De ce nu faci street workout? E gratis

| shacoAP explică (pentru Cosmin86):

In ce consta asta?

| Cosmin86 a răspuns (pentru shacoAP):

Https://www.youtube.com/watch?v=Zk9jp9rJ3Ss

Antrenament in aer liber, intr-un parc de street workout. In Bucuresti sunt vreo 3, eu ti-l recomand pe cel din tineretului, de la skate parca.