| BuffaloSoldier a întrebat:

Sunt baiat, am 1.81 inaltime si 74 kg. As putea sa merg la sala sa fac forta daca am putina burtica sau trebuie sa slabesc mai intai?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La sala poti face si exercitii sa-ti aplatizezi burtica... happy

Răspuns utilizator avertizat
| Dumitru_Mirela_1990 a răspuns:

Nu trebuie să slăbești. Poți să faci abdomene zilnic și să nu mănânci după ora 18.

| HugeHulk a răspuns:

Daca vrei sa faci forta, nu conteaza "burtica". Daca vrei sa faci fitness, adica scopul tau final e sa ai patratele, atunci da, conteaza.

| Vbm_Diana_1994 a răspuns:

Poti sa mergi la sala si cu burtica, dar in timp ce faci sala trebuie sa ti si un regim.