| Negativu01 a întrebat:

E adevarat ca Borcea pleaca de la Dinamo? Nu accept raspunsurile stelistilor!

Răspuns Câştigător
| MaStErShOt a răspuns:

Da pleaca, s-a certat cu Savulescu, iar Badea nu i-a luat apararea si s-a enervat mai rau, insa a facut un acord cu badea sa isi recupereze banii investiti la club in 3 ani, in afara de 900 mii de euro, bani cu care vrea sa il cumpere pe wesley de la vaslui. o sa fie nasol daca pleaca pentru ca de la el veneau primele jucatorilor si era cel care le lua apararea la tv. funda?

8 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Nici el nu stie.Dar s-a certat cu Savulescu si am inteles ca ar vrea sa plece caci nu accepta comentarii de la unul ca el.Cine stie e posibil orice! Bafta

| Adryan1302 a răspuns:

Cred ca a fost un raspuns la nervi si presa a luat in serios.Nu cred ca Borcea va pleca. Dinamo e echipa la care a muncit. Funda?

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Sunt Stelist dar iti raspund sincerhappy.A intrat Borcea la GSP TV in direct si a spus ca este foarte suparat si 100% pleaca. A mai spus ca isi vrea toti banii investiti inapoihappy!

| laur_2968 a răspuns:

Asa am auzit si eu la televizor dar nu cred ca va pleca de la dinamo decat atunci cand va iesi la pensie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt zvonuri...nu se stie sigur, dar asta ar fi intentia, daca ar fi sa ne luam dupa ce zice presa big grin
funda?big grin

| myhay181 a răspuns:

Nu are cum sa plece pentru ca nu si-a vazut visul inplinit"Dinamo in grupele Ligii Campionilor". Vrea sa pune doar presiune pe ceilalti actionari.

| Catalin7rmd a răspuns:

Da va pleca si in 3 ani vrea sa primeasca de la club banii investiti inapoi

| kingofnba99 a răspuns:

Da...In tradevar pleaca si mie imi pare rau.sad