| anonim_4396 a întrebat:

E bine sa mi se vada venele pe maini? ( vizibile non-stop)? Mie la mana stanga mi se vede mereu pe brat,pe dreapta asa si asa, dar eu vreau sa se vada pe biceps. Cum pot face? Am 13 ani si 50 kg, nu sunt slab deloc. Ofer funda + vot

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Salut man, e normal daca le ai iesite din piele umpic.si eu am 13 si le am de vreo 2 ani iesite.asta se datoreaza faptului ca tu faci exercitii pentru maini (flotari, tractiuni....gantere etc)si iti circula mai repede sangele pentru a hrani muschi sau ceva de genu.e foarte normal!

16 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

La 50 de kg nu esti slab deloc? rolling on the floor

| Senzaționalul a răspuns (pentru Cosmin86):

Poate o fi mic de inaltime.

| anonim_4396 explică (pentru Senzaționalul):

1.65

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Pai e bine, pentru ca stiu ca la spital unora le cauta o gramada vena ca sa le poata face o injectie.Normal ca sunt vizibile non-stop, doar nu ai vrea o zi da, una nu! Bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi se intampla la fel asa e cand esti mic deoarece circulatia sangvina este mai mare! Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

"mafiotu" cere "funda"? rolling on the floor))

esti gay cumva de vrei funda?

| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

rolling on the floor se vede cat de educat esti

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Macar nu sunt gay sa cer funda

| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Funda te ajuta sa fii expert TPU... si gay inseamna fericit laughing) deci e ca si cum mai facut fericit

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, sa fii fericit in continuare

p.s. : am peste 850 de "funde" si sunt printre primii de pe site, dar nu am folosit cuvantul ala niciodata, mi se pare PENIBIL pentru un barbat sa foloseasca acel cuvant, mai bine sa pierd TOATE PUNCTELE decat sa folosesc acel cuvant

| Wehes a răspuns:

Mie mi-a placut partea cu ''non-stop''
Adica cum? Venele se vad in direct si in reluare?!
Normal ca se vad ''non-stop'' vaai waiting

| anonim_4396 explică (pentru Wehes):

Adica sa fie putin iesite prin piele, ma refeream sa fie vizibile mereu. Nu la oricine se vad mereu. Ma rog, orice om are vene, dar nu iesite prin piele. http://www.google.ro/......http?/url la stallone, vezi cum are pe biceps? Vizibile mereu, fara sa se incordeze.

| Prezidentul a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai, e sanatos sa se vada asa?

| anapricopi76 a răspuns:

Buna,nu e nici o problema e ceva normal.

| antologie a răspuns:

Trebuie sa ai muschi mari

| Cosmin86 a răspuns (pentru antologie):

Esti doar un copil mic, nu?