| ToTuleOK a întrebat:

Eu as vrea sa scap de ceva grasime intrebarea este sa renunt complet la dulciuri?
Inca ceva jeleurile ingrasa?

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Da, la dulciuri si la fainoase, in special produse de patiserie, dar si la sucuri, in special cele acidulate. Si da, jeleurile ingrasa, de fapt sunt foarte mult zahar cu apa si cu gelatina sau ceva sa fie mai tari.

| oldschoolrom a răspuns:

Sa faci pe cat posibil sport.Acum iarna poti sa iti faci un abonament la sala, depinde de cati bani dispui iar cand este vara, transpiri mai mult alearga in aer liber, joaca tenis, fotbal etc. depinde ce iti place.Nu sa renunti complet la dulciuri, dar nu exagera.Si da jeleurile contin mult zahar.Bafta.

| Gabrielaa90 a răspuns:

Pai cam trebuie sa renunti la dulciuri daca vrei rezultate.Jeleurile contin zahar, deci ingrasa.

| rominaromina a răspuns:

Faci sport? Asta te-ar ajuta foarte mult si e sanatos http://www.bodbot.com/Training_Settings.html