| ToTuleOK a întrebat:

Am nevoie disperata de ajutor vreau sa scap de grasime mai ales de butra ca sa fiu mai atragator pentru o fata. Intrebarea este ce ar trebui sa fac, sa fac ceva exerciti si sa nu mai mananc dulciuri de loc sau ce?
Va multumesc anticipat.

11 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Abdomene 100 si 3 litri de apa

Răspuns utilizator avertizat
| claaau a răspuns:

Incepi in fiecare seara cu 5 flotari si dimineata cu 1 km alergare usoara + nu mai mananci dupa 6 sau ar mai fi o varianta sa te indragostesti, sa iubesti ca un nebun si sa suferi ca iti garantez ca intr-o saptamana slabesti 3 kg acum tu alegi tongue

| susanumarian a răspuns:

Tine-o o saptamana numai in iaurt si te asigur eu ca slebesti destul

| ToTuleOK explică (pentru susanumarian):

Iaurt fara nimic altceva

| susanumarian a răspuns (pentru ToTuleOK):

Da doar iaurt eu am un amic si a manncat 2 saptamani numai iaurt si a slabit de la 120 kg pana la 80 doar in 2 saptamini.sincer vb

| susanumarian a răspuns (pentru ToTuleOK):

Da doar iaurt eu am un amic care a mincat 2 sapatamini numai eaurt si sincer a slabit enorm as posta niste poze dar se supara

| demongirl a răspuns:

Hey! Dragut din partea ta ca-ti doresti sa slabesti pentru o fata, sunt de parere ca ar trebui sa elimini dulciurile, sucurile carbogazoase si painea.Sa mananci des si putin, consuma multe lichide, de preferabil apa, de asemenea poti face sport.Pentru a scapa de burta in mod special sunt recomandate abdomenele.Multa bafta!