| 女明DongRi a întrebat:

Si pe semestrul 2 iti poti scoate la sport scutire( adeverinta ca nu esti apt/a)? Si daca da, ce se intampla cu media de pe semestrul 1? Se ia sau nu in calcul cand se face media generala de la sfarsitul anului?

Răspuns Câştigător
| ComatoseWine a răspuns:

Se poate folosi o scutire pentru sport tot semestru, iar media semestrului va fi data de media de pe semestrul I. Practic ti sunt scrise aceleasi note.Deci vei avea aceeasi medie si pe al doilea semestru ca si pe primul.Se face media intre elechatterbox(care nu poate fi alta decat media de pe primullaughing)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. iti poti face happy si nu, nu se iau in calculbatting eyelashes