| rylandmoran26 a întrebat:

Salut TPU, eu recent m-am apucat de exercitii acasa, adica doar flotari si inca cateva, intrebarea mea este daca fac acest antrenament care momentan dureaza doar 15 minute, este necesar sa iau zile pauza pentru recuperare, ca eu simt ca nu este un efort fizic mare? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| HTH a răspuns:

Muschii cresc cand te odihnesti. Bazeaza-te pe strategia asta, si vei avea rezultate happy

| AnastasiaK a răspuns (pentru HTH):

Ai înțeles tu ceva acolo, doar că nu tot. Pâna la odihnă, antrenamentul e baza. Ce rezultate să aibă cu 15 minute de flotări și exerciții acasă?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie mai mult de o zi pauza.

| CristianNf a răspuns:

Da, tot trebuie sa iei pauza, chiar daca faci doar flotari. O recomandare ar fi sa faci mai multe tipuri de flotari.