| andreiush25 a întrebat:

Salutare TPU
M-am apucat de facut sport acasa pentru masa musculara acum 6 zile...am facut flotari si abdomene cat m-a tinut coprul...cat credeti ca trebuie sa fac o pauza pentru ca muschii sa se odihneasca?happy
multumesc
Imi puteti recomanda si exercitii pentru piept?

4 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Pai ia o pauza de 2-3 zile si incearca combinati de flotari, sau stiluri diferite din fiecare

| SunShake a răspuns:

2-3 zile

| Agu_Mircea_1982 a răspuns:

De ce nu iti faci un program de fitness, luni - flotari, marti - triceps, miercuri - spate, joi umeri, vineri biceps si genoflexiuni?

| andreiush25 explică (pentru Agu_Mircea_1982):

Deoarece nu am echipamente speciale....am decat PowerBall si niste bidoane de 5 litri laughing