| MihaiSDILO a întrebat:

Exista un loc de tenis gratuit? Sau se plateste ora? Eu stiu ca ora nu mai daca cumpar si paletele alea sau mingile de tenis. Daca am mingile mele si paletele mele personale tot trebuie sa platesc?

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca nu mentionezi si orasul unde locuiesti, nu o sa te poata ajuta cineva. In Bucuresti, in Parcul Tineretului sunt terenuri de tenis la dispozitia oricui. Eu stiu ca se plateste inchirierea oricarui teren de tenis privat.

| MihaiSDILO explică (pentru Aasdfghj):

Sunt in Bucuresti unul gratuit

| MihaiSDILO explică (pentru Aasdfghj):

Am totul palete, mingi de tenis. dar sa fie gratuit. adica oricine poate intra.

| MihaiSDILO explică (pentru Aasdfghj):

Si nu as vrea un tenis privat unul neprivat unde gasesc?

| MihaiSDILO explică (pentru Aasdfghj):

Stiu parcul ala e aproape de mine e neprivat cine are echipamentele necesare bine inteles sau exista locuri de tenis gratuite.

| Aasdfghj a răspuns (pentru MihaiSDILO):

Terenuri disponibile oricui= gratuite. Nu platesti nimic.