| anonim_4396 a întrebat:

de ceva vreme vreau sa ma apuc de sala.Eu mi-am facut un program dar nu stiu daca e chiar asa bine asa ca vreau sa-mi spuneti voi daca este corect:
Lunitongueiept+Triceps
Martitongueauza
Miercuri:Spate+Biceps
Joitongueauza
Vineri:Umeri+Abdomen
Sambatatongueauza
Duminica:Innot
Suplimente nu vreau sa iau decat dupa vreo 4-5 luni,dar as vrea un regim bogat in proteine adica ma refer la alimentatie(cate mese trebuiesc luate pe zi, ce ar trebui sa mananc de dimineata, etc.)
Cel mai bun raspuns primeste funda! Hai Saluthappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| danyelalbu a răspuns:

E bun programu de obicei toata lumea sil face cum vrea si sa mananci carne (fiarta fara pielita), oua (si fierte numai sa fie tari ), lapte semidegresat, branza. sper ca te-am ajutat, funda?

| LazyMode a răspuns (pentru danyelalbu):

Imi poti spune ce program urmezi tu? plzhappy

| danyelalbu a răspuns (pentru LazyMode):

Eu?

| Cosmin86 a răspuns (pentru LazyMode):

Nu rezolvi nimic daca copiezi programele altora( asa poti lua 100 de pe net ), trebuie sa-ti faci programul tau sa vezi ce FUNCTIONEAZA pentru tine.

Intelege ca in sportul asta ce functioneaza pentru tine NU functioneaza la fel si pentru altul, un program bun pentru tine poate fi prost pentru altul ( si invers )

| Lupu_Andrei_1974 a răspuns:

Hai ca-i bun