| kosti99 a întrebat:

imi puteti spune daca sunt niste exerciti speciale pentru a-mi mari puterea de sut adica sa fac musti, inainte stiam sa sutez cat de cat dar de cand am cautat tutoriale pe youtube m-am prostit cu totul parca nu imi place deloc cum sutez.Sau credeti ca ar fi mai bine sa-l intreb pe antrenor de ce exerciti as putea face ca sunt la un club de fotbal?

1 răspuns:
| Mickllosh a răspuns:

Cel mai ideal este sa il intrebi pe antrenorul tau..pt ca el stie mult mai bine la ce nivel de pregatire te situezi. In plus stie mai mult ca sigur ce exercitii trebuie sa faci pentru a avea o forta si o dinamica mai mare pentru a suta!