| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune un program de antrenament pentru piept (ceva gen foltari, pentru ca nu imi permit sa merg la sala) si abdomen?

4 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

Youtube.com/user/passion4profession
Acolo găsești tot ce vrei; parcă îţi mai zisăi odată laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru Λndrei):

Ala e o mare prostie, nu face nimeni muschi cu ala. nici macar nu-ti da un plan alimentar!

| Λndrei a răspuns (pentru Cosmin86):

Mie mi-a făcut bine.Cred că depinde de la om la om.Cu exercițile pentru piept,"Chest Workout", am reușit să ajung la 40-50 de flotări..de la 10 maxim câte puteam.Şi am văzut și ceva diferențe la piept și triceps după o mică perioadă, așadar eu zic că merită.

| Cosmin86 a răspuns:

Daca nu-ti permiti la sala, CUM o sa-ti permiti o alimentatie pentru muschi ( fara de care nu faci NIMIC ) care e de vreo 6 ori mai scumpa decat sala?