| YoOoKrysty a întrebat:

Imi puteti spune daca este bun acest program de antrenament? Daca nu, ce ar trebui sa modific la el?
LUNI: Piept + Triceps
MARTI: Spate + Biceps
MIERCURI: Umeri + trapez
JOI: Picioare + Abdomen
VINERI: Biceps + Triceps
SAMBATA: Abdomen

9 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

De ce bagi de 2 ori pe saptamana brate? Fiecare grupa de muschi trebuie sa o bagi 1 data pe saptamana.

| YoOoKrysty explică (pentru SiLaS):

Am bratele cam subtirele, aproximativ 30cm si am auzit de la multe persoane ca grupele deficitare trebuie lucrate de 2 ori pe saptamana. Oricum sunt deschis oricarei schimbari care poate fi benefica. happy

| vladxone a răspuns:

LUNI: Piept + abdomen

MARTI: biceps + triceps

MIERCURI: Umeri + trapez

JOI: spate + abdomen
VINERI: Picioare + abdomen
Eu asa fac!

| Seba77 a răspuns:

E bunicel eu zic sa bagi de doua ori pe saptamana piept -luni piept triceps dar adauga si biceps happy
-marti scoate biceps si fa spate si abdomen
-miercuri merge e oke cum il ai happy
-joi poti lasa asa cum e
-vineri baga iarasi piept, biceps, triceps
-sambata ti-as recomanda putin cardio(alergare) dupa care niste abdomen, exercitii de mobilitate asa usor cat sa nu iti pierzi tonusul pentru luni happy

| YoOoKrysty explică (pentru Seba77):

Nu vreau sa lucrez pieptul de 2 ori pentru ca nu e deficitar si mai ales sa lucrez 3 grupe intr-o zi(piept, biceps, triceps) pentru ca ajung la supraantrenament si in loc sa dezvolt masa musculara o sa stagnez.

| Seba77 a răspuns (pentru YoOoKrysty):

Aici greseste lumea programul meu de antrenmet e foarte bun cat timp ai grija de refacerea musculaturii in fine e decizia tawinking

| YoOoKrysty explică (pentru Seba77):

Ai putea sa imi arati o poza cu tine ca sa vad cat de "FOARTE BUN" este antrenamentul tau?

| Seba77 a răspuns (pentru YoOoKrysty):

Da-mi add pe mess seby_Seba22 si iti dau cate vreiwinking