| andreiush25 a întrebat:

Imi puteti oferi un program de antrenament pentru abdomen si piept? (pentru acasa)

Eu deocamdata fac acest antrenament si nu stiu daca e bun :D http://www.youtube.com/watch?v=uU1s3E3UWE8

2 răspunsuri:
| danyelalbu a răspuns:

Uite eu iti spun sa vizitezi siteul www.culturism.ro la sectiunea antrenament si selectezi pe abdomen sau pe piept si acolo vei gasi exerciti dieta sfaturi orice. Funda?

| andreiush25 explică (pentru danyelalbu):

Eu vreau pentru acasa... daca ma duc la sectiunea piept..imi da numai cu greutati si alte chestii...