| W0rld a întrebat:

In curand vreau sa incep un program pentru marirea masei musculare si as vrea sa incep sa consum si ceai verde. Dar am vazut ca nu e prea recomandat pentru copii. ( eu am 16 ani). Beau zilnic 2 cani de 3in1 si sunt obisnuit cu cafeaua. As putea consuma ceai verde si daca da cate cani pe zi?
P.S 1. Stiti cat ar costa in farmacie? ( sau intr-un magazin naturist)
2. Cum il,, prepar"?
3. Sarbatori fericite in continuare!

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Ceai verde pentru marirea masei musculare? Copile tu te documentezi inainte sa scoti prostii pe gura?

| vladv26 a răspuns:

Ceaiul nu te ajuta laughing))) mananca mult si du-te la sala