| Okkultist a întrebat:

in legatura cu culturismul...
Fac de ceva timp, nu sunt porbleme.
Eu am avut un prieten cu facultatea de sport ca antrenor personal, culturist national...
Nu am inteles o chiestie, omul asta cand lucra la sala te ajuta fara sa ii platesti, dar am vazut ca treaba in general sta in felul urmator:,, Platesti intre 25 si 45 de lei / sedinta, te ajut, daca nu. nu prea sau deloc".
Intrebarea mea: De ce dracu mai sunt in sala 2 antrenori daca doar stau si se uita la tv? De ce nu pune un paznic si gata, pentru ce sunt ei acolo?
Chiar nu am inteles chiestia asta, am fost la 3 sali in Germania cu un prieten incepator, a fost preluat de istructori fara a-i cere vreun ban.
Ce rol mai are,, instructorul" daca e separat de abonament, de ce nu vine doar pentru cei care platesc,? tongue
Adica, unde am fost eu in Germania, plateam abonamentul 220 de lei, dar te ajuta, de la nutritie pana la antrenament.
Deci.?

1 răspuns:
| MrBinGO a răspuns:

Sunt sa ajute.
Aceia care nu ajuta sunt nimiti spagarii de la sala.