| noOnexoxo a întrebat:

Salut,TPU intrebarea mea este:de la care exercitii ramai mic de inaltime sau iti incetineste cresterea?(exercitii facute la sala)

2 răspunsuri:
| SongokuJR a răspuns:

De obicei si la doctor si la antrenori se zice ca daca te apuci de culturism sau cari greutati cand esti mic, poti ramane mic de inaltimewinking acum depinde si de cum ai tu corpul si ce varsta ai

| k1fighter a răspuns:

Salut. Se scrie iti "incetinesc cresterea" nu iti "incetineste". Stagnarea cresterii se produce cand ridici greutati mari deasupra capuluiwinking