| cosminbit a întrebat:

Joi in europa league joaca vitesse din Olanda cu lazio. La solist lazio are cota 2.05. Vreau si eu pareri despre acest meci ce credeti o sa bata lazio? Avand in vedere ca in weekend a aratat o forma foarte buna cu ac milan. Ma intereseaza foarte mult acest meci pentru ca vreau sa pun o suma mare pe el ( 2000 de lei si iau 4000 de lei) ce spuneti merita riscat?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Merita sa risti, Lazio chiar are echipa puternica, au facut jaloane toata apararea lui Milan din weekend.
Pune cu incredere pe Lazio, chiar daca joaca in deplasare in Olanda, vor incepe cu dreptul,, nu au cum sa piarda, asta e meci sigur, italienii mai mereu incep cu dreptul.

| RzV28 a răspuns:

Lazio e clar favorita in acest duel si dupa forma din ultimele meciuri este si mai favorita la victorie. Totusi e un meci in deplasare si in Europa de obicei au fost multe surprize, multe echipe nu se concentreaza prea tare pe meciurile europene si joaca mai relaxate. De obicei echipele mai mici dau totul in meciurile europene si incearca sa arate de ce sunt in stare. Mai sunt si alte meciuri spre care sa te poti orienta, nu e singurul meci din acea seara, mai sunt optiuni dar sunt banii tai in joc si decizia iti apartine in totalitate.

| cosminbit explică (pentru RzV28):

Da dar as vrea o cota in jur de 2 cum astea aceasta. M am uitat si la altele da asta pare c am cel mai sigur

| teamleader a răspuns (pentru cosminbit):

Cota 2 o poti obtine jucand si un bilet acumulator cu 2-3 meciuri mai sigure, nu trebuie sa joci neaparat 1 meci de cota 2. Alegerea ta cred ca este putin riscanta si mai ales pentru mize mari.Ai 3 semne posibile de iesit la orice meci. Daca ma refer la meciul ales de tine sansele de reusita ar fi cam astea : 1-27%, x-25%, 2-48%. Deci nici un semn nu are peste 50% sanse de reusita! Meciul poate fi riscant de jucat desi poate iesi si semnul 2 cum il intuim cu totii la prima vedere.Intotdeauna pot aparea si surprizele mai ales cand echipele sunt stimulate material prin banii de la UEFA.

| RzV28 a răspuns (pentru cosminbit):

O cota 2 dintr-un singur meci si pe solist e destul de greu sa fie sigura... poti incerca si alt tipuri de pariuri pentru a scoate o cota 2 nu doar ce echipa bate. Mai poti incerca la fel pe solist si cota de 2 si pe Napoli maine sau Salzburg joi. Desigur si Lazio e bun dar nu prea merita sa risti o suma mare pe o cota 2 pe un singur meci, eu as juca o cota 2 combinata din 2-3 meciuri mai usoare si sa stau fara prea mari emotii.

| teamleader a răspuns:

Pina joi cand iti voi da un pronostic te poti inscrie Gratuit aici si juca pentru diverse premii sau bani. http://bit.ly/2xehduy Pe site recomandat de mine poti juca acest meci gratuit dar si alte meciuri.Te voi ajuta daca vei dori sa te inscrii bineinteles daca nu stii ce sa faci pe acest site.