| IamSien a întrebat:

Alerg cam de 3 saptamani si nu ma simt prea confortabil in adidasii mei deoarece au o talpa foarte plata si subtire. Asa ca vreau sa imi cumpar niste adidasi pentru alergat. Are cineva o idee unde as putea gasi niste adidasi buni cu un pret de 100-150 maxim. In Bucuresti!

5 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Du-te in târg acolo gasesti si mai ieftin chiar daca prima data vezi un pret la 200 sa zic negociezi si ei la 100 usor

| blackcat99 a răspuns:

Du-te intr-o piata. Iti spun din propria mea experienta ca adidasii din piata au rezistat mai mult decat cei de la Hervis, care sunt foarte scumpi. Te duci la piata si iti cauti niste adidasi cu talpa groasa (aceia sunt buni pentru jogging) iti garantez ca nu dai mai mult de 50 de leiwinking

| INeedOSIRIS a răspuns:

Poti merge in magazinele de sport sau in Intersport happy

| b1o3gd10 a răspuns:

Ai multe magazine din care sa alegi eu te.as sfatui sa incerci in dechtlon acolo vei gasi sigurwinking

| Cernatescu_Alex_1998 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa cauti un magazin Nike unde vei gasi adidati special de alergat si nu vor fi asa scumpi