| Skaterul a întrebat:

Mi-am luat un skateboard firefly si in magazin mergea bine dar dupa ce m-am dat 20 min pe el pleaca spre stanga.Am mai stans rotile si axele dar tot asa mi-a facut.Ma puteti ajuta. Funda+like

4 răspunsuri:
| AlexDamacus a răspuns:

Trebuie sa schimbi axele.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Doar cei de la magazin te pot ajuta.du-te la magazinul de unde l-ai cumparat si til va face gratis fiindca e in garantie happy

| 3ntzz a răspuns:

Daca esti dupa cum te intitulezi " skaterul" nu ai mai pune intrebari de genu', placa firefly este...naspa, daca vrei o placa buna iatzi pe bucati din cubeshop sau din u-man in jur de vreo 200 de lei placa 150 de lei axele, 100 rotile si 50 rulmentii.
Si daca chiar vrei sa te ajutwinking iti sugerez sa iti iei scule proprii si sa iti schimbi rulmentii ca stiu cum e placa firefly si nu e tocmai buna...iar placa o ia in dreapta pentru ca nici axele nu is prea bune dar directie o poti lua singur.
oricum...baftawinking

| GicaTurbo a răspuns:

Nu mai te da cu firefly, mai ales daca ai dala cu spatele grena de la intersport, ca ala e de.****