| ValentinGB11 a întrebat:

Numele meu este Valentin, am 17 ani, 1, 71 m si 53 kg. Vreau si eu niste sfaturi, metode de exercitii prin care sa pot adauga masa musculara pe mine deoarece sunt foarte slab. Niste exercitii pe care le pot face acasa. In timpul scolii ma duceam de 2 ori pe saptamana la sala de forta a scolii si ma antrenam cu un coleg ( care este foarte bine definit ) problema e ca am fost pe sfarsitul anului scolar si nu am apucat sa fac decat 2 luni sala. Va rog dati-mi niste sfaturi pentru a creste in masa musculara.

1 răspuns:
| NDC12 a răspuns:

Deci acasa nu faci nimic, vrei muschi mergi la sala, mananci bine si dormi bine, e simplu.