| anonim_4396 a întrebat:

Deci m-am apucat de sala si o sa fac pana in septembrie inclusiv intrebarea mea este daca opresc pe perioada scolii mersul la sala pentru ca am pregatiri si imi e greu nu pot face fata si imi iau 2 gantere de 5 kg si fac exercitii cu ele acasa ma pot mentine in masa musculara sau chiar creste? A da si am 16 ani. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Daca tu la 16 ani vrei sa te mentii cu gantere de 5 kilograme e clar ca doar masa musculara nu ai pe tine.

| blaxy a răspuns:

Nu stiu daca o sa cresti in masa musculara, dar o sa te mentii in forma buna.succes