| tRizikial a întrebat:

o sala de MMa Constanta? am tot cautat dar nu gasesc..adica vreau sa gasesc un site (toate salile de sport MMa ar trebui sa aiba forum portal.)unde sa gasesc informatii..program,taxe,contact ETC. sau daca se face Muay thai in constanta? astept multe raspunsuri, si care credeti ca e cel mai bun stil?

4 răspunsuri:
| lucian_2018 a răspuns:

Uite aici ai toate informatiile despre salile de MMA si alte stiluri de lupta.

| lucian_2018 a răspuns:

Scz nu m-a lasat sa pun linkul acela. Uita-te aici poate te ajuta cu ceva http://www.natiuneamma.ro/lista-cluburi.asp

| tRizikial explică (pentru lucian_2018):

Ew...asta l'am gasit si eu.dar nu asta ma intereseaza nu vreau sa ma deplasez ca stau departe de toate, vreau un site de-a lor unde pot afla : antranamente program, taxe, contact (nr tel&adresa) etc...straight face chiar nu stie nimeni?