| alexionut98 a întrebat:

orezul cu lapte ajuta dezvoltarea masei musculare?

4 răspunsuri:
| Marius1985 a răspuns:

Ajuta! E o combinatie foarte buna daca vrei sa cresti, are atat multi carbohidrati, si proteine si ceva grasimi din lapte. In opinia mea e foarte ok, doar sa nu fie indulcit prea rau. Si poti pune si ceva scortisoara in el, da si gust si juta la controlul insulinei, asa ca scade riscul sa se depuna sub forma de grasime. bafta!

| FReAkAzO1d a răspuns:

Orezul "te umfla"

| tiffanylor a răspuns:

Impreuna? orezul preparat necorespunzator ingrasa, iar laptele pe stomacul gol. nu face foarte bine. poti incerca niste suplimete..pt masa musc. trebuie sa manaci de 3 ori mai mt decat mancai inainte+ salabig grinhappy

| PublicEnemyBR a răspuns:

Din cate stiu eu, nici un fel de mancare nu iti dezvolta masa musculara fara antrenament.