| alexionut98 a întrebat:

Munca ajuta la dezvoltarea masei musculare?

Răspuns Câştigător
| LegionarulRoman a răspuns:

Te asigur ca daca tai lemne, cari lemne, sau spargi lemne cu ajutorul barosului, te asigur ca nu oricine va rezista, chiar daca merge la sala.

10 răspunsuri:
| TeamHellNo a răspuns:

Da... te ajuta dar depinde ce fel de munca daca e ceva neadecvat varstei tale ( tu stii asta ) vei avea dureri si febre musculre big grin

| LegionarulRoman a răspuns:

Deci,pana la urma... treceti la munca lenesilor, nu la sala, pastile etc!

| Cosmin86 a răspuns (pentru LegionarulRoman):

Sala te dezvolta mult mai bine decat munca fizica. Si ce "pastile"? Te referi la suplimente sau anabolizante?

| Ƨirenia a răspuns:

Sure

| RobbyPh a răspuns:

Depinde ce muncahappy

| NOname0917 a răspuns:

Exclus pastile...si chiar si pentru alea tot trebuie sa faci exercitii. acasa sau la sala

| Cosmin86 a răspuns (pentru NOname0917):

Depinde, daca sunt suplimente sunt ok.

| Orgolios a răspuns:

Evident,te ajuta deoare ce depui efort.

| cotel a răspuns:

Doar munca fizica