| alexionut45 a întrebat:

pe langa antrenamentul pentru muschi fac cardio de luni pana vineri alerg pe loc timp de 20 minute si sambata boxez la sac 10 minute si alerg pe loc tot 10 minute.Am un strat adipos nu prea mare si am ca scop sa definesc abodmenul pana in luna iunie. Vreau sa spun ca mi se face foame seara pe 22:00.23:00 daca mananc este posibil sa pierd din masa musculara daca da ce imi recomandati sa mananc? Dau funda!

2 răspunsuri:
| Yamaha123 a răspuns:

Pai daca ti-e foame nu o sa te ingrasi

| Ph3N0m a răspuns:

Nu trebuie sa te infometezi deloc. Cand simti ca ti-e foame la ore tarzii incearca sa iei un supliment gen WHEY sau sa mananci ceva cu continut de proteine ridicat, carbohidrati si grasimi scazut.