| alexionut45 a întrebat:

programul asta de antrenament:luni-(piept si biceps) marti pauza miercuri-(cvadriceps si biceps femural) joi-(umeri si triceps), vineri pauza, sambata-(spate+gambe+abdomen) si duminica pauza.

Răspuns Câştigător
| Veleno1 a răspuns:

Pot sa iti fac eu un program de antr, iti spun si ce exercitii. daca vrei cauta-ma pe privat sau lasa-mi id tau

9 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Uite aici niste programe bune http://digihd-sport.blogspot.com
Bafta!

| Veleno1 a răspuns:

Doamne ce inculti sunteti, i spuneti un program de pe net, fara sa stiti ce vrea el sa obtina:masa musculara, sa slabeasca sa se defineasca straight face

| alexionut45 explică (pentru Veleno1):

Masa musculara

| alexionut45 explică (pentru Veleno1):

Alexnicoara98@yahoo.com

| Veleno1 a răspuns (pentru alexionut45):

Pot sa iti fac eu un program de antr, iti spun si ce exercitii. daca vrei cauta-ma pe privat sau lasa-mi id tau

| Miaiiim a răspuns:

E mai bun asta
Luni:piept+triceps
Marti:spate+biceps
Miercuri:pauza
Joi:umeri si trapez
Vineri:picioare
Abdomen poti face in fiecare ziwinking
Eu programul asta il foloseam la salawinking

| alexionut45 explică (pentru Miaiiim):

E buna dar nu prea se potriveste piept cu piept ca risc sa supraantrenez tricepsu

| Miaiiim a răspuns (pentru alexionut45):

Pai tu cand faci pieptu folosesti tricpsul oricum..si dupa mai faci 2-3 exercitii pentru tricepswinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru Miaiiim):

E bun programul, dar abdomen tot o data pe saptamana, e stupid sa-l faci in fiecare zi.

E un muschi EXACT ca ORICE alt muschi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru alexionut45):

Nu il supra-antrenezi, chiar e bun programul.

E o chestie de gust, piept-triceps, piept-biceps sau triceps-biceps intr-o zi separata, nu conteaza asa mult.

Daca faci piept-triceps, storci ca lumea tricepsul, si are destul timp sa se refaca.