| alexionut45 a întrebat:

programul asta este bun? Luni:piept+triceps Marti:jogging +abdomen Miercuri:trapez+spate+biceps Joi:jogging +abdomen Vineri:picioare+antebrat Sambata pauza si Duminica:jogging+abdomen. daca stiti un program mai buna sa mi-l ziceti si dau funda!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FunKys a răspuns:

Cel mai bine faci asa
Luni : Piept/Triceps
Marti : Spate/Biceps
Miercuri : Umeri trapez
Joi : Picioare/abdomen
Vineri : Jogging
Sambata pauza
Duminica iar : Picioare/abdomene

| dextermorgan12 a răspuns:

Salut Alex.Din proprie experienta spun ca nu e bine sa faci doua parti diferite(superioara, inferioara)ale corpului in aceeasi zi.Asa ca eu zic ca cel mai bine e asa: Piept triceps, spate biceps, umeri trapez, picioare abdomen, iar antebratul il faci ori cu triceps si biceps.Bafta

| alexionut45 explică (pentru dextermorgan12):

Mersi frate si cu joggingu cum fac ca ma intereseaza sami modelez abdomenul ca am un strat adipos nu prea mare peste el