| Ainstain_Andrei_2000 a întrebat:

- Recent m-am apucat de alergat in fiecare zi, si as vrea sa imi spuneti cam cat timp ar trebui sa alerg, nu stiu sa nu am febra musculara, dar sa fie si foarte eficint
- O intrebare : Daca alergi mult, Sutezi mai tare la fotbal? ( Ma refer la alergat cu viteza constanta nu cat de repede pot )

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Ce urmaresti tu cu acest alergat? Ce scop ai?

| MeForeverAlone a răspuns:

Am căutat pe net în legătură cu întrebarea ta și am văzut că s-a mai confruntat cineva cu aceeași problemă.
http://www.tpu.ro/......ar-nu-dau/
Nu știu dacă te ajută, dar eu ți-am trimis site-ul oricum.
Baftă!