| konon a întrebat:

Rog incepatorii sa nu raspunda.
Fac sala de 2 ani de zile am 16 ani, de la o vreme cand fac un exercitiu la biceps cu bara ma dor incheieturile de la maini ca de la inceput am lucrat cu greutati mari. Stiti cum as putea sa scap de durerile incheieturilor?

Răspuns Câştigător
| Neoq a răspuns:

Fai flexii cu gantera din incheietura cate 3-4 serii a cate 8-10 repetari. Sa nu depaseasca 5kg gantera.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SiLaS a răspuns:

Faci sala de la 14 ani, penibil. Oricum trecand peste detaliile impertinente acum ar trebui sa iti dai seama de ce copiiii nu au ce cauta in sali, dar tu fiind mare puternic si foarte inteligent dupa cum se vede ai zis sa te apuci de sala si cu greutati mari.Acum daca nu scapi de dureri ar trebui sa te dai cu unguent pentru incheieturi si ligamente pana iti trece si pana ajungi superman.