| AndreiIulianAlin a întrebat:

Am 16 ani si vara asta mă mut in Belgia, este tarziu pentru a juca fotbal de performanță? De a ma inscrie la o academie, precizez, ca portar

Răspuns Câştigător
| Ilovedinero a răspuns:

Daca esti dispus la muncă grea, nu este tarziu.Varsta nu este prea mare insa trebuia totusi sa te apuci de fotbal de la o varsta mai frageda.Acum ai mai mukt de tras insa da, ai șsnse destul de multe la performanta

5 răspunsuri:
| SkandallKamataru a răspuns:

Daca esti dispus sa iti dedici tot timpul pentru asta si sa lucrezi din greu ani de zile, nu e tarziu... sportul asta se practica si pana la 40 de ani+.
Daca nu esti dispus sa lucrezi, nu are rost.

| Ilovedinero a răspuns:

Daca esti dispus la muncă grea, nu este tarziu.Varsta nu este prea mare insa trebuia totusi, sa te apuci de fotbal de la o varsta mai frageda.Acum ai mai mukt de tras insa da, ai șsnse destul de multe la performanta

| CuStimaSiRespect a răspuns:

Poți să încerci măcar, nu ai nimic de pierdut.
Pentru postul de portar contează mult reflexele, nu e chiar precum un jucător de câmp ce trebuie să își cizeleze de mic tehnica.