| Robitzuu20 a întrebat:

știe cineva vreo sală deschisa in București în perioada asta? Mi-am pierdut toată munca și m-am îngrășat +10kg de când este treabă asta cu carantina și nu mai rezist sa stau in casa.

Răspuns Câştigător
| morfeo a răspuns:

Sala unde faceam eu s-a inchis pana pe 1 iunie, deci nu se stie. In momentul cand trece virusul, e clar ca se deschid toate. Pana atunci adapteaza-te. Eu fac tractiuni si alte exercitii in curte acum, nu poti nici sa stai degeaba.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod sigur nu exista, avand in vedere ca salile de sport au fost inchise pe perioada starii de urgenta.

| Robitzuu20 explică (pentru Ioandelasal):

Salut, știi când s-ar putea deschide? Am auzit ca s-ar putea în luna mai dar nu știu sigur

| Robitzuu20 explică (pentru morfeo):

Da bos dar nici nu prea pot sa ies din casă, mai mult că sigur iau amenda și parcurile sunt inchise. nu prea am unde sa fac sport

| Ioandelasal a răspuns (pentru Robitzuu20):

Inca nu se stie sigur. Aproape sigur ca starea de urgenta va fi prelungita pe o noua perioada, incepand cu 16 aprilie, nu se stie inca daca o sa fie tot pe 30 de zile sau mai putin.

| morfeo a răspuns (pentru Robitzuu20):

Sala unde faceam eu s-a inchis pana pe 1 iunie, deci nu se stie. In momentul cand trece virusul, e clar ca se deschid toate. Pana atunci adapteaza-te. Eu fac tractiuni si alte exercitii in curte acum, nu poti nici sa stai degeaba.

| Cosmin86 a răspuns:

Si eu abia astept sa se deschida o sala... iti dai seama ca nu ai cum sa pierzi toata munca in 2-3 luni, termina cu prostiile.

Dar faza cu +10kg, ce dracu mananci?

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Nu. Nu au voie să funcționeze tocmai ca să nu se adune mai mulți deștepți ca tine acolo și asta să ducă la probleme de sănătate.