| AyZ a întrebat:

Stiti cumva niste site-uri unde pot sa vad exercitii fizice pentru dezvoltarea muschilor? Dar sa nu fie foarte grele... Adica am 15 ani si vreau sa ma apuc sa fac acasa exercitii. (Scuzati daca nu am ales bine categoria)

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Improvizezi. De aici te orientezi si vezi ce grupa musculara se lucreaza, cand, ordinea exercitiilor, numarul de serii, repetari, etc. Daca nu poti face extensia bratelor la cablu, schimbi aparatul. Poti sa faci flotari la banca pentru aceeasi grupa musculara spre exemplu.
Bafta!
Sunt multe site-uri http://www.workoutbox.net/? p=119

5 răspunsuri:
| AyZ explică (pentru AntrenorFitness):

Da... Site-ul mi se pare foarte bun dar eu am 15 ani si nu am toate acele chestii acasa.

| Cosmin86 a răspuns (pentru AyZ):

Acasa nu pui muschi, astea sunt aberatii de copii mici

vrei muschi, te duci la sala

vrei sa ramai un copil mic si firav, faci acasa

SIMPLU!

| AyZ explică (pentru AntrenorFitness):

Multumesc pentru raspuns happy

| AntrenorFitness a răspuns (pentru AyZ):

Improvizezi. De aici te orientezi si vezi ce grupa musculara se lucreaza, cand, ordinea exercitiilor, numarul de serii, repetari, etc. Daca nu poti face extensia bratelor la cablu, schimbi aparatul. Poti sa faci flotari la banca pentru aceeasi grupa musculara spre exemplu.
Bafta!
Sunt multe site-uri http://www.workoutbox.net/? p=119

| GottaBeYou a răspuns:

Youtube.